Znovu v prodeji! Lufthansa ✈ Argentina - akční letenky do Buenos Aires z Vídně ↔ 15.990 Kč

Znovu v prodeji! Lufthansa ✈ Argentina - akční letenky do Buenos Aires z Vídně ↔ 15.990 Kč
Rezervace letenky

Oživte své smysly v pulsujícím rytmu tanga a objevte architektonické skvosty na každém rohu, zatímco aroma grilovaného hovězího masa se mísí s vášní místní kultury. Zde, kde historie taneční ruku v ruce s moderním světem, najdete duši Argentiny v každém uličním koutě. Na scénu se vrací Lufthansa a letenky Buenos Aires s odletem z Vídně.

Letenky Buenos Aires z Vídně 15.990 Kč

Tato akční linka od německé letecké společnosti Lufthansa je letos v nabídce už podruhé. Poprvé se objevila na konci května. Odlétá se z rakouského hlavního města Vídeň. Níže najdete další podrobnosti.

Dopravce: Lufthansa

Cestovní období: 5. leden 2024 až 26. březen 2024

Odlet: Vídeň (VIE) Vienna Intl Arpt Rakousko

Přestup: Frankfurt (FRA) Frankfurt Intl Německo

Přílet: Buenos Aires (EZE) Ministro Pistarini Argentina

Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla zdarma (55cm x 40cm x 23cm)

Jak se po příletu dostanu z letiště do centra?

Z letiště Ministro Pistarini International Airport (EZE) do centra Buenos Aires můžete využít několik různých způsobů dopravy. Zde je seznam možností seřazených podle ceny, spolu s cenovými rozpětími a přibližnými časy cesty:

1. **Autobus (Colectivo)**:
   - Cena: Ceny za jízdenku se pohybují kolem 1 až 3 USD.
   - Čas cesty: Závisí na trase a dopravní situaci, ale obvykle trvá kolem 45 minut až 1 hodiny.

2. **Letištní přepravní služby (Shuttle Bus)**:
   - Cena: Shuttle služby nabízejí více cenových možností, ale obvykle se pohybují mezi 10 až 20 USD za osobu.
   - Čas cesty: Trvá přibližně 45 minut až 1 hodinu, v závislosti na dopravní situaci.

3. **Taxi**:
   - Cena: Taxi z letiště do centra města bude stát přibližně 30 až 50 USD, v závislosti na délce trasy a provozu.
   - Čas cesty: Trvá přibližně 30 až 45 minut v závislosti na dopravní situaci.

4. **Uber nebo Lyft**:
   - Cena: Uber nebo Lyft mohou nabídnout konkurenceschopné ceny v porovnání s tradičními taxi. Cena bude záviset na trase a aktuální poptávce.
   - Čas cesty: Podobně jako taxi, trvá přibližně 30 až 45 minut.

5. **Airport Express Bus (Tienda León)**:
   - Cena: Cena za jízdenku na Airport Express Bus se pohybuje kolem 10 USD.
   - Čas cesty: Trvá přibližně 45 minut.

Nejvhodnější způsob dopravy z letiště do centra města Buenos Aires závisí na vašich preferencích a rozpočtu. Autobusy a shuttle služby jsou cenově dostupné možnosti, zatímco taxi nebo soukromé přepravní služby mohou být pohodlnější a rychlejší, ale také dražší.

Co dělat v Buenos Aires?

Buenos Aires, hlavní město Argentiny, je městem plným kultury, historie a života. Zde je seznam 15 atrakcí a aktivit, které můžete v Buenos Aires vyzkoušet:

1. **Obdivujte tango**: Buenos Aires je kolébkou tanga. Navštivte taneční představení nebo zkuste tuto vášnivou formu tance sami v jedné z místních tanečních škol.

2. **Návštěva historických čtvrtí**: Buenos Aires je plné krásných historických čtvrtí, jako je San Telmo, kde můžete procházet kamennými uličkami a prozkoumávat antikvariáty.

3. **Plaza de Mayo**: Toto náměstí je epicentrem politických událostí v Argentině. Zde najdete symboly argentinské nezávislosti, jako je Casa Rosada.

4. **La Boca a Caminito**: Barevná čtvrť La Boca je domovem fotbalového klubu Boca Juniors. Projděte se ulicí Caminito, která je plná uměleckých děl a stánků s řemeslnými výrobky.

5. **Cementerio de la Recoleta**: Procházejte se po tomto nádherném hřbitově, kde můžete vidět monumentální hrob Evity Perón.

6. **Museo Nacional de Bellas Artes**: Tato galerie je domovem rozsáhlé sbírky argentinského a světového umění, včetně děl od Goyi a Dalího.

7. **Jídlo v Parrilladas**: Buenos Aires je známé svými parrilladas (steakovými restauracemi). Vychutnejte si argentinský steak s lahodným vínem.

8. **Café Tortoni**: Toto kavárna bylo otevřeno v roce 1858 a je jedním z nejstarších na světě. Navštivte ho pro autentickou argentinskou kávu.

9. **Planetario Galileo Galilei**: Tato futuristická budova je domovem planetária, kde můžete prozkoumat hvězdy a vesmír.

10. **Palermo Soho**: Trendová čtvrť Palermo Soho nabízí mnoho butikových obchodů, barů a restaurací.

11. **Rezerva Costanera Sur**: Tato oáza klidu je ideálním místem na procházku, jízdu na kole nebo piknik u jezera.

12. **Téma Malba**: Moderní umělecké muzeum Malba je domovem sbírky latinskoamerického umění.

13. **San Martín Palác**: Tento historický palác je domovem národního muzea dekorativního umění.

14. **Cruise na řece Tigre**: Vydejte se na krásnou výletní jízdu po řece Tigre a projděte se okolo malých ostrovů a historických stavení.

15. **Státní tango školy**: Pokud jste nadšenci do tanga, navštivte státní tango školu a zapojte se do lekcí.

Náš tip

Všechny levné letenky do Argentiny

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

 

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.