Znovu v prodeji! Air Europa ✈ Střední Amerika - Panama - levné letenky do Panama City z Mnichova ↔ 11.390 Kč

Znovu v prodeji! Air Europa ✈ Střední Amerika - Panama - levné letenky do Panama City z Mnichova ↔ 11.390 Kč
Rezervace letenky

Oblíbené lety do Střední Ameriky od Air Europa jsou zpátky! Jako jedinou platnou akční nabídku letenek do Panamy nám předkládá právě španělská letecká společnost. Podobně jako minulý rok je k dispozici linka s odletem z německého Mnichova. Za kolik? Let do hlavního města Panama City teď vychází včetně poplatků na pouhých 11.390 Kč.

Kdy letět do Panamy s Air Europa?

Vyberte si u Air Europa z letenek do Panama City, které jsou bez určitých výluk dostupné skoro na celý rok 2023. V kalendáři uvidíte termíny od 7. března s návraty do 29. listopadu. Na některé měsíce už odlety nejsou a to je duben a červenec. V těchto jsou k mání jen návraty. Z cela nedostupný je pak srpen.

Jak se cestuje do Panamy?

Odlety budou probíhat na letišti (MUC) Munich airport - Německo. Poté nás čeká 1 přestup na letišti Barajas (MAD) ve španělském Madridu. Je to téměř bez čekání, protože navazující spoj nám letí už za 1 hodinu a 45 minut. Ideální čas, abychom vše zvládli a zároveň nemuseli být ve stresu, že spoj nestihneme a uletí nám letadlo. Přílety jsou na letiště (PTY) Tocumen airport - Panama City - Panama. V ceně je i návrat!

Doprava zavazadel

U dopravce Air Europa 1 příruční zavazadlo je zdarma.

Akční letenky do Panamy

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.