Znovu v prodeji! 🇨🇺 Air Europa - Karibik - Kuba - levné letenky Havana z Mnichova (zpáteční) 11.990,- Kč

Znovu v prodeji! Air Europa - Karibik - Kuba - levné letenky Havana z Mnichova (zpáteční) 11.990,- Kč
Rezervace letenky

Případná alternativa na Kubu k tarifům Air France z německých letišť k dispozici! Na konci minulého roku začala španělská letecká společnost Air Europa prodávat letenky do Havany při odletech Mnichova. Spoj se rychle vyprodal, k dnešku je však doplněná kapacita. Vaše vytoužená letenka do Karibiku teď stojí dvanáct tisíc korun.

Levné letenky Havana za 11.990,- Kč se startem z Mnichova připadají v úvahu při cestě od 12. května 2022 do 27. listopadu 2022. Léto je dostupné u Air Europa pouze okrajově.

Air Europa létá do této části Karibiku z Mnichova (MUC) přes Madrid (MAD). Na přestup máme ideální čas 2-3 hodiny. Linka tam končí na letišti Havana (HAV) Jose Marti airport - Kuba

Dopravce: Air Europa

Zavazadla: 1 příruční gratis

Air France je levnější u letenek do Havany o dobrých patnáctset korun. Na Kubu dokonce létá kromě Mnichova i z Berlína.

Tip: Akční lety do vedlejšího Varadera v tuto chvíli na trhu nemáme. Do Havany jich však teď vede 5! Souhrn uvidíte na stránce levné letenky na Kubu.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.