Výprodej! Turkish Airlines ✈ Vietnam - akční letenky Hanoj z Katovic ↔ 13.790 Kč

Doporučujeme! Turkish Airlines ✈ Vietnam - akční letenky Hanoj z Katovic ↔ 13.790 Kč
Rezervace letenky

Je tu nová alternativa letu do Vietnamu! Nejlevnější letenky do Hanoje má teď o pár tisíc Korun levnější než konkurence, dopravce Turkish Airlines. Z dobře dostupných Katovic (lowcost spoj i z Prahy) tu máme lednové akční lety za pouhých 13.790 Kč. Odoláte? Například aerolinka Qatar Airways chce při odletu z Mnichova o 4 tisíce víc.

Kdy letět do Vietnamu za 13.790 Kč?

Akce Turkish Airlines s cílem Vietnam je omezena na výprodej volných míst na jaro, konkrétně se jedná pouze o květen 2023. Jinou kapacitou za danou částku Turkish Airlines teď nedisponuje.

Náš tip

Těchto letenek je skutečně málo. Budeme li chtít letět v jiné období, případně z jiného města. Co pak dělat? Můžeme hodit oko na zmíněný tarif Qatar Airways Mnichov - Hanoj a zpět za 17.990 Kč. Z Vídně pak do Vietnamu létá China Airlines za 19.690 Kč. Jediný spoj z ČR s odletem příští měsíc obsahují kombinované letenky Hanoj z Prahy za 20.790 Kč od 5* dopravců EVA Air a Lufthansa. Další levné letenky do Vietnamu najdete zde (např. také Ho Chi Minh City).

Akční letenky Hanoj

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.