Výprodej! TAP ↔ Kanárské ostrovy - levné letenky na Gran Canaria z Prahy ↔ 3.690 Kč

Výprodej! TAP Portugal ↔ Kanárské ostrovy - levné letenky na Gran Canaria z Prahy ↔
Rezervace letenky

Naplánujte si cestu na Kanárské ostrovy s odletem z České republiky. Je tu Gran Canaria za pouhých 3.690 Kč! Opakuje se situace z loňského podzimu, kdy letecká společnost TAP Air Portugal vyprodává zbytek kapacity zpátečních letenek. Využijte ojedinělé akce, kdy se na Gran Canaria podíváme o mnoho levněji. Volná místa budou rychle pryč.

Kdy letět na Gran Canaria z Prahy za 3.690 Kč?

Dopravce: TAP Air Portugal

Cestovní období: 21. listopad 2023 až 21. březen 2024

Odlet: Praha (PRG) Václav Havel Arpt Česká republika

Přestup: Lisabon (LIS) Lisboa Portugalsko

Přílet: Gran Canaria (LPA) Aeropuerto De Gran Canaria - Španělsko

Zavazadla: 1 příruční zavazadlo zdarma

Náš tip

U tripu do Gran Canaria máme i zastávku v Lisabonu, která trvá necelý jeden den, je to ideální možnost na cestě uskutečnit také prohlídku krásného portugalského města.

Jak se po příletu dostat z letiště do centra?

1. Autobus: Jízda autobusem (č. 60) z letiště do centra Gran Canaria trvá přibližně 30-40 minut a stojí kolem 2-3 EUR.

2. Taxík: Jízda taxíkem z letiště do centra Gran Canaria trvá přibližně 20-30 minut a stojí kolem 25-30 EUR.

3. Pronájem auta: Pronájem auta je také populární možností. Ceny se liší v závislosti na typu vozu, ale obvykle se pohybují od 20 EUR za den.

Co dělat na ostrově Gran Canaria?

1. Dünen von Maspalomas: Navštivte národní park Dünen von Maspalomas a procházejte se po rozlehlých dunách s nádhernými písečnými plážemi.

2. Roque Nublo: Vydejte se na trek k ikonickému skalnímu útvaru Roque Nublo, který nabízí úchvatné výhledy na okolní krajinu.

3. Puerto de Mogán: Objevte malebný rybářský přístav Puerto de Mogán, procházejte se po malebných uličkách, nakupujte na místním trhu a ochutnejte čerstvé mořské plody.

4. Vegueta: Navštivte historické centrum Las Palmas de Gran Canaria, oblast Vegueta, kde najdete starobylou architekturu, muzea, katedrály a tradiční kanárské restaurace.

5. Palmitos Park: Zajděte do Palmitos Park, kde se setkáte s exotickými ptáky, delfíny, papoušky a dalšími zvířaty v nádherně upravené botanické zahradě.

6. Aqualand Maspalomas: Zažijte vzrušení a zábavu ve vodním parku Aqualand Maspalomas s tobogány, bazény a dalšími atrakcemi pro celou rodinu.

7. Cueva de los Verdes: Prozkoumejte fascinující jeskyně Cueva de los Verdes, které nabízejí úchvatné podzemní scenérie a jedinečnou atmosféru.

8. Pico de las Nieves: Vystupte na vrchol Pico de las Nieves, nejvyššího vrcholu na Gran Canaria, a obdivujte úchvatné výhledy na ostrov a okolní ostrovy.

9. Playa de Amadores: Užijte si relaxaci na krásné pláži Playa de Amadores s jemným pískem a tyrkysově modrou vodou.

10. Museo Elder de la Ciencia y la Tecnología: Navštivte moderní muzeum Elder de la Ciencia y la Tecnología, kde si můžete prohlédnout interaktivní výstavy o vědě a technologii.

Akční letenky Gran Canaria

Tip redakce

Další levné letenky na Kanárské ostrovy

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.