Výprodej! TAP Air Portugal ✈ Dominikána - akční letenky Punta Cana z Prahy ↔ 11.490 Kč

Doporučujeme! TAP Air Portugal ✈ Dominikána - akční letenky Punta Cana z Prahy ↔ 11.490 Kč
Rezervace letenky

Přinášíme čerstvé novinky ohledně akčních letů do Dominikánské republiky. Minulý měsíc jsme vám představili nové akční lety Vídeň - Punta Cana a zpět za čtrnáct tisíc od kanadských aerolinek. Co se změnilo? Tuhle konkurenci teď rozprášila portugalská národní letecká společnost letenkami do Dominikány s odlety z ČR za 11.490 Kč.

Kdy letět do Karibiku za levný peníz?

Pozor, tady moc kompromisu dělat nejde. Po rozkliknutí kalendáře s termíny vidíme už jen jedno datum a to od 14. do 21. září 2022. Jde o výprodej letenek do Dominikány, takže jiná kapacita do Punta Cana s odletem z Prahy u TAP Air Portugal za tuto cenu není k dispozici.

Informace k letu

Odlétá se s leteckou společností TAP Air Portugal z letiště Praha (PRG) Václav Havel, Česko. Následně naše cesta povede přes portugalský Lisabon, kde bleskem přestoupíme na další letadlo a letíme do Punta Cana (PUJ) airport - Dominikánská republika.

Doprava zavazadel do Dominikány

1 palubní zavazadlo je bez doplatku. Co to znamená? Sebou do letadla si můžeme vzít příruční tašku či malý kufr už v ceně letenky.

Další lety do Dominikány?

Kromě zmíněné Air Canada tam létá aerolinka TAP také v byznys třídě. Přehled najdete níže.

Akční letenky do Punta Cana

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.