Výprodej! Smartwings ✈ Spojené Arabské Emiráty - akční letenky do Dubaje z Prahy ↔ 4.990 Kč

Výprodej! Smartwings ✈ Spojené Arabské Emiráty - akční letenky do Dubaje z Prahy ↔ 4.990 Kč
Rezervace letenky

Na krátký skok do Dubaje jenom za pět tisíc Korun! Umíte se rychle rozhodovat? Pak by vás mohl oslovit výprodej letenek do Spojených Arabských Emirátů u české nízkonákladovky Smartwings. V ceně 4.990 Kč se nabízí booking letu Praha - Dubaj a zpátky avšak pozor. Za tuto částku jde pouze o jediné datum.

Kdy letět levně do Dubaje na křídlech Smartwings?

Ono jediné datum pro rezervaci zpáteční letenky Dubaj z Prahy za pět tisíc je 10. - 13. října 2022. Další jsou k dispozici, ale stojí o tři tisíce víc.

Do Dubaje se letí z Česka bez přestupu!

Nemáte rádi přestupování? To ale není tento případ. Smartwings létá mezi Českem a Emiráty v přímém spoji. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel airport (PRG) s příletem na Dubaj (DXB) Dubai airport - Spojené Arabské Emiráty. Doba letu je přes šest hodin.

Přeprava zavazadel

Jedno zavazadlo přepravujeme bez doplatku. Letí se bez odbaveného zavazadla. To se dá dokoupit za příplatek.

Tip redakce

Pro úplnost předkládáme níže i přehled dalších tarifů do Dubaje.Lze narazit na akční lety od Wizz Air, FlyDubai, Swiss Airlines, Lufthansa, Turkish Airlines a Emirates Airlines.

Akční letenky do Dubaje

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.