Výprodej! Smartwings - Kanáry s odletem z Česka - levné letenky Tenerife z Prahy (zpáteční) 3.990,- Kč

Výprodej! Smartwings - Kanáry s odletem z Česka - levné letenky Tenerife z Prahy (zpáteční) 3.990,- Kč
Rezervace letenky

Už v polovině letních prázdnin jsme vás informovali o tom, že na vyhlášený španělský ostrov Tenerife na Kanárských ostrovech můžeme letět i z Prahy s českou nízkonákladovkou Smartwings. Co se změnilo? Je tu další slevička letenek na Tenerife s odlety z Česka. Tarif se dostupný za 3.990,- Kč.

Ušetřit můžeme nyní na letence na Tenerife z Prahy 400,- Kč, kapacita je za tuto cenu avšak v okleštěném počtu. Vybírejte letenky na Kanárské ostrovy s odlety od 26. listopadu do 4. února 2022.

Na Kanáry - Tenerife letíme z Prahy se Smartwings přímým spojem v délce cca 5 hodin. Přílet je na letiště Tenerife (TFS) Reina Sofia airport - Španělsko. V ceně lowcost spoje za 4 tisíce korun je i zpáteční letenka a doprava kabinového zavazadla.

Druhá verze letenek na Tenerife z Prahy od Smartwings stojí 4.290,- Kč s ojedinělým termínem i na měsíc květen 2022.

Levné letenky i na jiné ostrovy na Kanárech? Veškerý přehled zde.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.