Výprodej! Scoot ✈ Vietnam - levné letenky do Hanoje z Berlína ↔ 10.290 Kč

TIP! Scoot ✈ Vietnam - levné letenky do Hanoje z Berlína ↔ 10.290 Kč
Rezervace letenky

Sháníte levné letenky do Vietnamu? Máme pro vás naprostou pecku! Velkou událostí už bylo květnové oznámení akčních letů do Hanoje s odlety z Prahy od Turkish Airlines za třináct tisíc korun a co teprve, když opět ve velkém stylu úřaduje singapurská nízkonákladovka Scoot. Jsou tu jedinečné letenky Hanoj z Berlína za 10.290 Kč.

Dostupnost

Pozor! K dispozici jsou letenky do Hanoje z Berlína ve výprodeji a to na jediný termín 4. ledna 2023 až 11. února 2023. Jiné data nejsou k dispozici.

Podrobnosti o trase

Lowcost linka do Vietnamu letecké společnosti Scoot vede z letiště Berlín Brandenburg (BER) - Německo s přestupem v Singapuru (SIN) - Changi airport - zdržení asi 3 hodiny. Poté pokračujeme na Hanoj (HAN) Noibai airport. Zpáteční letenka je v ceně.

Doprava zavazadel

1 příruční zavazadlo je zdarma. U Scoot musí splňovat maximální rozměry 40 × 30 × 10 cm.

Další informace

Kdo chce ušetřit a umí se přizpůsobit, nechť volí tyto letenky, rozdíl oproti konkurenci je minimálně 7 tisíc korun a to je balík.

Přehled všech letenek do Vietnamu

Do Hanoje nyní létá kromě Scoot i Qatar Airways z Prahy za 17.490 Kč a Emirates Airlines za 23.990 Kč. Přehled nabídek zde.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.