Výprodej - Ryanair - Chorvatsko - Dalmácie - posezónní levné letenky Dubrovnik z Vídně (a zpět) 766,- Kč

Výprodej - Ryanair - Chorvatsko - Dalmácie - posezónní levné letenky Dubrovnik z Vídně (a zpět) 766,- Kč
Rezervace letenky

Jedno z nejhezčích míst Chorvatska? Určitě starobylé město a přístav Dubrovnik. I když nám pozítří končí léto, nic nebrání si prodloužit dovolenou v chorvatské Dalmácii. Již stranou ruchu hlavní turistické sezóny si teď vychytáte levné letenky do Dubrovniku s odlety z Vídně za příjemných 766,- kč, což je od jara nejnižší cena.

Dostupnost: Parádní cena letenek do Dubrovniku vychází na odlet například 26. září a 30. září. Levné letenky do Chorvatska pod 8 set korun vychází i na říjen. Ryanair postupně zařazuje letenky i na příští sezónu viz termíny od 27. března 2022.

Let do Dalmácie na letiště Dubrovnik airport (DBV) z Vídně trvá na palubě Ryanair půldruhou hodinu. Za dopravu kabinového zavazadla si už nepřiplácíme.

Na závěr bychom zmínili i podmínky české nízkonákladovky Smartwings, která nabízí Chorvatsko s odlety z Prahy. Sice oproti začátku června zlevnila letenky Praha - Dubrovnik a zpět z 5.790,- Kč na 4.390,- Kč, pořád to ve srovnání s odlety z Vídně není žádní hitparáda a navíc, jsou tu pouze termíny mezi 23. - 30. zářím 2021.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.