Výprodej! Ryanair - Chorvatsko - Dalmácie - levné letenky Zadar z Prahy (zpáteční) ještě na tuto sezónu 782,- Kč

Výprodej! Ryanair - Chorvatsko - Dalmácie - levné letenky Zadar z Prahy (zpáteční) 782,- Kč
Rezervace letenky

Letošním letům do Chorvatska ještě stále není odzvoněno. Vyražte do Dalmácie ještě v tuto mimosezónní dobu. Ceny letenek jsou tomu podstatně nakloněny. Chorvátsko není jen o koupání se v moři a válečce na pláži. Posezónní období potěší ty, co jsou stranou velkého ruchu. Zpáteční letenky do Zadaru z Prahy nyní stojí jen 782,- Kč.

Tady jde o čas. Tyto levné letenky do Chorvatska s odlety z ČR vás nemusí stít více než 8 stovek včetně zpáteční cesty. Co proto podniknout? Stačí booknout letenky Praha - Zadar a zpět na následující měsíc. Tedy na termín od 30. září 2021 do 30. října 2021.

Ryanair s předstihem nabízí i letenky Zadar s odletem z Prahy i na příští sezónu, lety teď ovšem nejsou cenově nijak zajímavé.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.