Výprodej! Lufthansa - USA - Florida - levné letenky Miami z Berlína (zpáteční) 8.290,- Kč

Výprodej! Lufthansa - USA - Florida - levné letenky Miami z Berlína (zpáteční) 8.290,- Kč
Rezervace letenky

Německá Lufthansa minulý týden spustila prodej několika akčních tarifů do Spojených států amerických a mezi nimi i Floridu. Už jsme si ukázali zpáteční přímé lety do Miami z Mnichova za 8.790,- Kč. Německá aerolinka však létá do Miami také z Berlína s jedním přestupem ještě o pětistovku levněji. Podmínka je rezervace v páru.

O co jde? Jde o výprodej akčních letenek do Miami z Berlína od Lufthansy pouze na měsíc březen. V kalendáři jsou termíny od 18. března do 30. března 2022.

Zmínili jsme odlet z Berlína (BER) a jeden přestup. Ten se koná na letišti v Mnichově (MUC). Přílety jsou na letišti Miami airport (MIA) - USA. Stejně i zpět a to vše v režii německé aerolinky Lufthansa.

V nabídce je poslední volná kapacita a ta bude za chvilku pryč.

Zavazadla: 1 ks příruční

Dopravce: Lufthansa

*** update - vyprodáno! ***

Všechny akční verze letů do Miami uvidíte zde.

TIP: Přehled TOP 10 levných letenek do USA

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.