Výprodej! Lufthansa / United Airlines ✈ Panama - akční letenky do Panama City z Mnichova ↔ 11.790 Kč

Výprodej! Lufthansa / United Airlines ✈ Panama - akční letenky do Panama City z Mnichova ↔ 11.790 Kč
Rezervace letenky

Čekání na akční letenky do Panamy se protahuje už od dubna. Konec tomu udělala německá Lufthansa ve spolupráci s americkou United Airlines. Momentálně jediný smysluplný tarif nyní vede z Mnichova. Za tyto lety do Střední Ameriky zaplatíme 11.790 Korun a to s ohledem na všechny okolnosti není vůbec závratná částka.

Kdy letět do Panamy s cenou do dvanácti tisíc?

Pozor! Tyto letenky Mnichov - Panama City za 11.790 Korun jsou dostupné pouze ve výprodeji omezeného počtu míst. Ty zahrnují pouze cesty v měsíci listopad a to od 8.11. 2022 do 29.11. 2022 viz kalendář.

Jak poletím do Střední Ameriky?

Odlétá se z německého Mnichova (MUC) s Lufthansou a přestupem v USA - New Yorku (EWR), kde přestoupíme do letadla United Airlines. Čekání na spoj není dlouhé, protože se pohybuje kolem dvou hodin. Přílety jsou na Panama City - (PTY) Tocumen airport - Panama. V ceně je i zpáteční letenka.

Doprava zavazadel

1 palubní zdarma, ostatní se dají přikoupit.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.