Výprodej! KLM / Air France ✈ Peru - Akční letenky do Limy z Berlína ↔ 14.790 Kč

TIP! KLM / Air France ✈ Peru - Akční letenky do Limy z Berlína ↔ 14.790 Kč
Rezervace letenky

Konečně! Od zveřejnění říjnové akce na Limu od americké Delta Airlines jsme se do jihoamerického Peru levněji podívat moc nemohli. Nyní přichází osvědčená dvojice aerolinek Air France a KLM, které mezi sebou často spolupracují. Nyní taková spolupráce vyústila v obousměrné akční letenky Lima s odletem z německého Berlína za 14.790 Korun.

Kdy letět do Peru za 14.790 Kč?

Letenky do Peru s cenou pod patnáct tisíc od KLM a Air France obsahují výprodej posledních míst na měsíc březen - odlety do Limy je možné rezervovat už na 1.3. Návraty až do 29.3. 2023. Kapacita je značně omezená a tak je potřeba si opravdu pospíšit.

Jak se letí do Peru?

Odlety do Jiní Ameriky budou vypravovány leteckou společností KLM z Berlína - letiště Brandenburg (BER) s následným přestupem v Amsterdamu (AMS). V Holandsku se zdržíme pouhou hodinu a pokračujeme na letiště Lima (LIM) Jorge Chavez International airport - Peru. Zpáteční lince naopak velí Air France. Z Limy poletíme k přestupu ve Paříži (CDG), kde máme na přestup asi 1 hodinu a 45 minut. Odtud letíme zpátky do Berlína.

Do Jižní Ameriky 2 zavazadla zdarma

Tento kombinovaný tarif do Peru dopravců KLM a Air France obsahuje přepravu dvou příručních zavazadel zdarma.

Náš tip

Pospěšte si, tarif za poslední půlrok neměl alternativu a tak je jasné, že tyhle letenky do Limy půjdou na dračku.

Akční letenky Peru

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.