Výprodej! Eurowings ✈ Egypt - akční letenky Marsa Alam z Prahy ↔ 4.290 Kč

TIP! Eurowings ✈ Egypt - akční letenky Marsa Alam z Prahy ↔ 4.290 Kč
Rezervace letenky

Do Egyptského Marsa Alam lze konečně smysluplně individuálně cestovat také z České republiky. Díky výprodeji levných letenek do Egypta u německé aerolinky Eurowings se lze teďka dostat až na polovinu ceny. Mrkněte na poslední volná místa na trase Praha - Marsa Alam a zpět. Pro vybrané dny platí bezkonkurenční částka 4.290 Korun.

Kdy letět do Marsa Alam?

Bavíme li se čistě o výprodeji za částku 4.290 Kč, připadají v úvahu letenky do Marsa Alam s odlety z Prahy od 26. listopadu 2022 do 10. prosince 2023. V podstatě jde takhle nakombinovat pouze tři vybraná data. Více už vám napoví letový kalendář volných míst. Tady se hraje na čas!

Jak poletím do Egypta?

Do Egypta se letí s nízkonákladovou leteckou společností Eurowings a to odletem z pražského letiště Václava Havla (PRG) s přímým letem do letoviska (RMF) Marsa Alam Arpt. Trvání letu je v délce 4 hodiny a 30 minut. V částce 4.290 Kč je zahrnut také let zpátky z Egypta do ČR.

Eurowings a zavazadla

Malé příruční zavazadlo (40 x 30 x 25 cm) se přepravuje zdarma.

Náš tip

Udělejte si přehled v tarifech a cenách letenek do Marsa Alam. O řádek níže najdete platnou podobu všech nynějších spojů, které v říjnu využívá český cestovatel.

Akční letenky do Marsa Alam

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.