Výprodej! Etihad Airways ✈ Jihoafrická republika - akční letenky Johannesburg z Vídně ↔ 10.790 Kč

HIT! Etihad Airways ✈ Jihoafrická republika - akční letenky Johannesburg z Vídně ↔ 10.790 Kč
Rezervace letenky

Další cestovatelská paráda na obzoru. Tentokrát potěšíme batůžkáře, co by rádi podnikli dobrodružný výlet do Jihoafrické republiky. Aktuálně máte možnost ušetřit na letence až několik tisíc. Důvodem jsou akční letenky od nadstandartní 4* letecké společnosti Etihad Airways, jenž momentálně nabízí lety do Johannesburgu z Vídně jen za 10.790 Kč.

Do Johannesburgu s 4* aerolinkou jen za 10.790 Kč!

Na takovou cenu u letenek do Johannesburgu jsme se nedostali od listopadu 2021 a toho je třeba využít. Ani EgyptAir neměla lety Vídeň - Johannesburg a zpět za lepší cenu (létala za 12 tisíc). Linka do JAR od Etihad Airways je teď ve velké slevě, vždyť naposled stál tarif od Etihad Airways 13 tisíc). Akce je dána výprodejem posledních volných míst na léto.

Dopravce: Etihad Airways

Cestovní období: 14. červen 2023 až 12. červenec 2023

Odlet: (VIE) Vienna Intl Arpt Rakousko

Přestup: (AUH) Dhabi Intl Arpt Spojené Arabské Emiráty

Přílet: (JNB) O R Tambo International Arpt Jihoafrická republika

Zavazadla: 4 zdarma (2 příruční + 2 odbavené)

Jak se po příletu dostat z letiště?

1. Gautrain: Gautrain je rychlý železniční systém a jedna z nejekonomičtějších možností. Jízdenka z letiště do centra stojí přibližně 100 ZAR (za jednu cestu) a cesta trvá přibližně 25 minut.

2. Autobus: Autobusy jsou další cenově dostupnou možností dopravy. Ceny se mohou lišit podle linky, ale v přibližně 30-45 minutovém rozmezí se pohybují mezi 20-40 ZAR.

3. Minibusy: Minibusy jsou levnou variantou dopravy, kterou často využívají místní obyvatelé. Ceny jsou obvykle kolem 15-30 ZAR a doba jízdy se liší podle provozu.

4. Taxíky a soukromé přepravní služby: Pokud preferujete pohodlí a soukromí, můžete si pronajmout taxík nebo využít soukromou přepravní službu. Ceny se pohybují mezi 350-500 ZAR a doba jízdy závisí na provozu.

Co dělat v Johannesburgu?

Johannesburg, známý také jako Jo'burg, nabízí širokou škálu atrakcí a aktivit pro návštěvníky. Zde je seznam výjimečných aktivit a míst, které můžete navštívit:

1. Apartheid Museum: Toto muzeum vám poskytne hluboký vhled do dědictví apartheidu a jeho dopadu na Jihoafrickou republiku.

2. Soweto: Prozkoumejte toto historické černošské město, kde se odehrály klíčové události v boji proti apartheidu. Můžete navštívit Nelsona Mandeluův domov a projít se po ulicích plných historie.

3. Constitution Hill: Navštivte tento významný symbol spravedlnosti v Jihoafrické republice, kde se nachází ústavní soud a bývalá věznice, kde byli vězněni političtí vězni v době apartheidu.

4. Maboneng Precinct: Objevte tento umělecký a kulturní okrsek s módními kavárnami, galeriemi a obchody. Můžete se také zúčastnit tradičního trhu nebo si vychutnat večer v jednom z mnoha barů a restaurací.

5. Johannesburg Zoo: Pro milovníky zvířat je tu Johannesburgská zoo, která domovem různých druhů zvířat, včetně ohrožených a vzácných druhů.

6. Cradle of Humankind: Projděte se po tomto světovém dědictví UNESCO, kde byly objeveny významné fosilie a stopy lidského vývoje.

7. Gold Reef City: Tato zábavní park kombinuje historickou atmosféru těžby zlata s moderními atrakcemi a zábavou pro celou rodinu.

8. Market Theatre: Navštivte toto slavné divadlo, které hostí mnoho významných divadelních a hudebních představení.

9. Carlton Centre: Vydejte se na vyhlídkovou plošinu tohoto mrakodrapu, který nabízí panoramatický výhled na celé město Johannesburg.

10. Botanická zahrada Waltera Sisulu: Tato krásná zahrada nabízí klidné procházky a jedinečné příležitosti k pozorování zvířat a ptáků.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.