Výprodej! Condor ✈ Karibik - Trinidad & Tobago - přímé akční letenky na ostrov Tobago z Frankfurtu ↔ 12.790 Kč

Výprodej! Condor ✈ Karibik - Trinidad & Tobago - přímé akční letenky na ostrov Tobago z Frankfurtu ↔ 12.790 Kč
Rezervace letenky

Ve stínu kokosových palem se rozkládají písčité pláže, kde se můžete oddávat sladkému nicnedělání nebo se vydat na šnorchlování mezi pestrobarevné korály, které jsou domovem ryb všech myslitelných odstínů. Vnitrozemí ostrova Tobago skrývá bujný deštný prales, kde uvidíte tančit kolibříky a vychutnáte si koncert tropických ptáků.

Výprodej letenky Trinidad & Tobago za 12.790 Kč

Poslední akce na letenky Trinidad & Tobago má datum 24. březen 2022, když se tedy objeví, jde rychle na dračku. Nyní jsou navíc v prodeji poslední volné levné letenky na ostrov Tobago. Na výprodej tak dosáhnou jen ti nejrychlejší cestovatelé. Výhodou jsou přímé lety Tobago z Frankfurtu od německé letecké společnosti Condor.

Dopravce: Condor

Cestovní období: 21. - 26. listopad 2023

Odlet: Frankfurt (FRA) Frankfurt Intl Německo

Přílet: Tobago (TAB) Crown Point Arpt Trinidad & Tobago (10h)

Zavazadla: 1 ks příruční (40cm x 30cm x 10cm) + 1 odbavené s hmotností do 20kg

Jak se po příletu dostat z letiště?

Po příletu na letiště Tobago (TAB) Crown Point Arpt máte několik možností, jak se dostat do centra města Tobago, což je město Scarborough. Zde jsou dvě hlavní možnosti dopravy:

1. **Taxi:** Nejrychlejším a pohodlným způsobem, jak se dostat z letiště do centra Tobaga, je taxi. Taxi stanoviště se nachází před terminálem letiště. Ceny za taxi jsou stanoveny podle města, kam jedete, a jsou pevné. Výlet z letiště do Scarborough by měl trvat asi 15-20 minut a cena by měla být přibližně 20-30 USD, i když se může měnit v závislosti na dobu dne a dopravní situaci.

2. **Autopůjčovna:** Pokud máte rádi nezávislost a chcete si prohlédnout více míst na Tobagu, můžete si také pronajmout auto přímo na letišti. Na letišti jsou k dispozici některé mezinárodní autopůjčovny. Cena pronájmu se liší v závislosti na typu vozidla a délce pronájmu.

Je třeba mít na paměti, že na Tobagu se jezdí vlevo, a také že na ostrově může být doprava poměrně rozruchaná, zejména v rušných oblastech. Je tedy důležité být opatrným při řízení.

Přesnost cen a dostupnost dopravy mohou být ovlivněny sezónou a změnami ve výkonu letiště Tobago (TAB) Crown Point Arpt, proto je vždy dobré prověřit aktuální informace před cestou.

Co dělat v zemi Trinidad & Tobago?

Tobago, malý karibský ostrov, je plný nádherných přírodních scenérií, úžasných pláží a aktivit, které uspokojí každého návštěvníka. Zde je seznam 15 atrakcí a zajímavostí, které můžete na Tobagu zažít:

1. **Pigeon Point Heritage Park:** Tento park nabízí jeden z nejkrásnějších výhledů na pláž na Tobagu. Relaxujte na bílém písku a procházejte se kolem ikonického palmy vzhůru.

2. **Tobago Cays:** Vyzkoušejte potápění nebo šnorchlování v tomto nádherném korálovém útesu, kde uvidíte rozmanité druhy ryb a korálů.

3. **Argyle Waterfall:** Udělejte si krásnou pěší výpravu k vodopádům Argyle, kde si můžete dopřát osvěžující koupání.

4. **Národní park Tobago Main Ridge Forest:** Prozkoumejte toto unikátní území, kde najdete endemickou flóru a faunu, včetně ptáků, jako je kukačka rudočelá.

5. **Botanické zahrady v Arnos Vale:** Obdivujte rozmanitou flóru a krásně upravené zahrady v tomto historickém areálu.

6. **Buccoo Reef:** Podívejte se na mořský život v průzračných vodách kolem tohoto korálového útesu na skleněném dně.

7. **Nákupy v Scarborough:** Prozkoumejte trhy a obchody v hlavním městě ostrova a kupte si místní suvenýry.

8. **Little Tobago Island:** Udělejte si výlet na ostrov Little Tobago, kde můžete pozorovat ptáky až na úrovni ornitologů.

9. **Fort King George:** Navštivte tento historický pevnostní komplex, který nabízí výhled na město Scarborough.

10. **Kitesurfing:** Pokud jste do adrenalinových sportů, Tobago nabízí skvělé podmínky pro kitesurfing.

11. **Návštěva ostrova Goat:** Malý ostrov Goat je skvělým místem pro relaxaci na opuštěných plážích.

12. **Divoký západ ostrova:** Prozkoumejte divoký západ ostrova, kde najdete odlehlé pláže a úžasné výhledy.

13. **Jezero Richmond:** Plavte se nebo veslujte na kajaku na klidném jezeře Richmond.

14. **Přírodní bazény v Charlotteville:** Tyto přírodní bazény jsou skvělým místem pro koupání a šnorchlování.

15. **Festivali a kulinářské zážitky:** Užijte si místní kulinářské speciality na festivalech a ochutnávkách po celém ostrově.

Tobago je místem pro dobrodružství i odpočinek, ať už toužíte po potápění, procházkách v přírodě nebo jednoduchém lenošení na pláži.

Rezervace letenky
 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

 

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.