TIP! Wizz Air ✈ Velká Británie - akční letenky Londýn z Krakova ↔ od 1.063 Kč

TIP! Wizz Air ✈ Velká Británie - akční letenky Londýn z Krakova ↔ od 1.063 Kč
Rezervace letenky

Lety do Londýna teď šly díky pohřbu královny Alžběty II na dračku až se z toho stalo těžce nedostatkové zboží a lidé v rámci absolvování cesty využívali i odlety z dalekých letišť jako je například polská Varšava. Když už z Polska, tak nyní jednoznačně doporučujeme letenky Londýn s odletem z Krakova od aerolinek Wizz Air už za 1.063 Kč.

Kdy letět do Londýna?

Většina nejlevnějších linek s cíolem Londýn většinou patří Ryanairu. Nyní je ale velmi levný také Wizz Air. Letenky z Krakova do Londýna bookujte na odlety od 29. září 2022 s návraty do 25. června 2023. Za cenu okolo tisícovky se dá letět do Velké Británie až do konce ledna, avšak jen při aktuální rezervaci.

Popis cesty do Londýna na palubě Wizz Air

Odlétá se z letiště Krakov (KRK) John Paul II International - Polsko a přilétá se na letiště Londýn (LTN) Luton airport - Anglie - Velká Británie. Doba letu do Londýna na palubě Wizz Air je dvě a půl hodiny. V ceně je i zpáteční let.

Doprava zavazadel

Pasažéři Wizz Air mají nárok na dopravu jednoho palubního zavazadla zdarma s rozměry 40x30x20 cm. Další navíc získáme se službou Priority Boarding.  Zakoupením nastupujete do letadla mezi prvními a získáváte také dopravu velkého příruční zavazadla o rozměrech 55 x 40 x 20cm s hmotnostním limitem do 10 kg.

Tip redakce

Je pro vás odlet z polského Krakova totální nesmysl? Pak mrkněte níže. Najdete tam až 13 různých verzí letů do Londýna. Pozor! U lowcost letenek není čas na otálení. Máte-li vhodné datum letu, okamžitě si ho bookněte.

Akční letenky do Londýna

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5960 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.