TIP! Wizz Air - Švédsko - levné letenky Stockholm z Vídně (a zpět) od 548,- Kč

TIP! Wizz Air - Švédsko - levné letenky Stockholm z Vídně (a zpět) od 548,- Kč
Rezervace letenky

Do Švédska také s nízkonákladovou leteckou společností Wizz Air. Snižte cestovní náklady na úplné minimum. Máme pro vás další zajímavou alternativu levného letu do Stockholmu. Za pouhých 548,- Kč se dá u Wizz získat zpáteční letenka do Stockholmu s odletem z Vídně. Stále můžeme letět s irskou konkurencí také z Prahy.

Tarif Wizz Air vede do Stockholmu z Vídně v aktuálním akčním kalendáři od 15. září 2021 až do 8. srpna 2022. Nejlevnější letenky Stockholm z Vídně pak doporučujeme bookovat na září 2021 až leden 2022.

Jak nás Wizz Air dopraví do Švédska? Odletíme z letiště Vídeň Schwechat - Rakousko (VIE) a poletíme přímým spojem na letiště Stockholm (NYO) Skavsta Airport. Doba letu do Švédska je 2 hodiny. Počítejte i se zpátečním letem a dopravou kabinového zavazadla už v dané částce.

Všechny letenkové akce na Švédsko si můžete prostudovat na stránce levné letenky do Švédska. Nechybí tam ani avízo o zmiňovaných letenkách Praha - Stockholm a zpět za pár korun.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.