TIP! Wizz Air - Spojené Arabské Emiráty - levné letenky Dubaj z Katovic od 2.282,- Kč

TIP! Wizz Air - Spojené Arabské Emiráty - levné letenky Dubaj z Katovic
Rezervace letenky

Zatoužili jste po opravdovém luxusu? Ani cestovatel s omezeným rozpočtem nemusí házet flintu do žita. Jednoznačná volba jsou Arabské Emiráty! My chytře využijeme momentálně nejlevnější letenky do Dubaje s odletem z polských Katovic od Wizz Air. Tam a zpět nyní už za 2.282,- kč. To nemá konkurenci!

Na trhu s lowcost letenkami to každý den žije a nic nezůstává dlouho ladem. Dlouho byly nejlevnější lety Dubaj dostupné při odletu z Budapešti, ty ale nyní stojí skoro o tisícovku více než zpáteční lety do Dubaje z Katovic. Hodně lidí z Moravskoslezského regionu využívají právě odlety z tohoto nedalekého polského města.

Jaká je situace ohledně termínů? Výběr letu do Spojených Arabských Emirátů probíhá z kalendáře z období 31. leden až 28. říjen 2022 (kromě července a srpna). Nejlépe teď vychází odlety do Dubaje z Katovic u Wizz Air na únor, březen a duben s návraty v květnu. To se týká pouze některých dnů viz právě kalendář. Vyladit si to musíte již podle svých možností a potřeb.

Jak se přesně dopravím do Emirátů? Odletem na palubě nízkonákladové aerolinky Wizz Air z letiště Katovice (KTW) Pyrzowice - Polsko a přímým lowcost letem s přistáním na letišti Dubaj (DXB) Dubai airport - Spojené Arabské Emiráty o délce trvání 5h a 15min. Zpáteční letenka z Dubaje je v ceně.

Vyvarujte se největší chyby, kterou se cestovatelé nevědomky dopouštějí u rezervací lowcost letů a to je, že to mnohdy nechávají někdy na potom. Jenže! Co je teď, za minutu už být nemusí ma nebude! Tím je potřeba se u snahy koupit si nejlevnější nízkonákladové lety vždy řídit.

Dopravce: Wizz Air

Tip: Z Emirátů Češi také hodně létají do Abu Dhabí. O posledních akcích si přečtete na této stránce.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.