TIP! Wizz Air - Spojené Arabské Emiráty - levné letenky Abu Dhabí z Vídně, Katovic a Budapešti (tam i zpět) od 2.343,- Kč

TIP! Wizz Air - Spojené Arabské Emiráty - levné letenky Abu Dhabí z Vídně, Katovic a Budapešti (tam i zpět) od 2.343,- Kč
Rezervace letenky

Nahlédněte s námi pod pokličku levných letů do Abu Dhabi. Na lince do Spojených arabských emirátů vládne letecká společnost Wizz Air. Do hlavní metropole SAE se dopravíme levněji ze tří různých letišt. S odlety z rakouské Vídně stojí nyní letenky od 2.343,- Kč, z polských Katovic od 3.115,- Kč a maďarské Budapešti od 3.552,- Kč.

1. Wizz Air - Vídeň - Abu Dhabí a zpět od 2.343,- Kč s dostupností na květen a poté na konec září a říjen 2022.

2. Wizz Air - Katovice - Abu Dhabí a zpět od 3.115,- Kč s dostupností na dobu od 25. března do 27. května a poté od 26. září do 28. října 2022.

3. Wizz Air - Budapešť - Abu Dhabí a zpět od 3.552,- Kč s dostupností na dobu od 2. dubna do 28. října i včetně termínů na léto a prázdniny.

Všechno to jsou přímé lowcost lety bez přestupu, s přepravou jednoho příručního zavazadla a taky letem zpátky na odletové letiště.

Dopravce: Wizz Air

Doporučujeme: TOP 10 nejlevnějších letenek do Emirátů

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.