TIP! 🇪🇸 Wizz Air - Španělsko - levné letenky Castellon z Vídně na začátek léta ↔ 1.793,- Kč

TIP! 🇪🇸 Wizz Air - Španělsko - levné letenky Castellon z Vídně na začátek léta ↔ 1.793,- Kč
Rezervace letenky

Jestli jste se letos rozhodli pro dovolenou na Pyrenejském poloostrově, máme pro vás nový tip. Španělské historické město a oblíbené přímořské letovisko Castellon de la Plana lze levně navštívit s aerolinkami Wizz Air, které tam létají z Vídně. Máte dovolenou na začátek kalendářního léta? Zpáteční letenky do Castellon se prodávají od 1.793,- Kč.

Zaměrně píšeme o začátku kalendářního léta, protože nejlevnější letenka do Castellon vychází na odlet 21.6. 2022. Různých kombinací je více. U cesty přes prázdniny zaplatíme od cca 2.200,- Kč (zpáteční).

Jedno palubní zavazadlo se přepravuje bez doplatku. Toto zavazadlo se nemusí odbavovat.

TIP: Přehled levných letenek do Španělska

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.