TIP! Wizz Air ✈ Španělsko - Katalánsko - levné letenky Barcelona z Vídně ↔ od 1.196 Kč

TIP! Wizz Air ✈ Španělsko - Katalánsko - levné letenky Barcelona z Vídně ↔ od 1.196 Kč
Rezervace letenky

Do Barcelony teď nejlevněji z Vídně s leteckou společností Wizz Air. Jedno z nejhezčích měst v Evropě nabízí pestrý mix cestovatelských lákadel, kde si přijde na své úplně každý dobrodruh, batůžkář a nebo celá rodina. Letenka do Barcelony nemusí vyjít na víc než dvanáct se Korun. Stačí vycestovat v ideálním termínu z dobře dostupné Vídně.

Do Katalánska už za 1.196 Kč!

Během období 7. února až 23. prosince lze v kalendáři najít velmi výhodné lety na konec zimního období a taky jaro. Jsou to právě letenky Barcelona na samotné hranicí nejnižší ceny.

Náš tip

Nechcete se omezovat jenom na odlety do Barcelony z Vídně? Podnikat se dají i odlety z Katovic, Krakova, Norimberku, Prahy a díky LOT Airlines dokonce také z Ostravy. Nbídku najdete níže. Další levné letenky do Španělska uvidíte na této stránce.

Akční letenky do Barcelony

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.