TIP! Wizz Air - Španělsko - Kanáry za patnáct stovek - levné letenky Gran Canaria z Vídně (zpáteční) od 1.541,- Kč

TIP! Wizz Air - Španělsko - Kanáry za patnáct stovek - levné letenky Gran Canaria z Vídně (zpáteční) od 1.541,- Kč
Rezervace letenky

Kam za teplejším počasím okolo dvacítky v průběhu zimy? Dopřejte si předčasné jaro na kouzelném ostrově Gran Canaria. Je tu druhý letošní příspěvek jak se dostat za pár šlupek na Kanárské ostrovy. Pouhých pátnáct stovek nám stačí k rezervaci levné letenky na Gran Canaria s odletem z Vídně a zpátky.

Na podzim létala nejlevněji na Gran Canaria z Vídně aerolinka Ryanair. Nyní je o malinko levnější maďarská Wizz Air. Cena startuje na 1.541,- Kč.

Dostupnost: Nejlevnější letenky na Gran Canaria lze koupit už na zítra. Mrkněte do kalendáře a vyberte si volné místo z období od 18. ledna 2022 do 28. října 2022.

Na letišti Aeropuerto De Gran Canaria (LPA) -  budeme přímým spojem z letiště Vídeň Schwechat (VIE) za 5 hodin a 15 minut.

Co dalšího z Kanárských ostrovů? Máme pro vás tipy na Lanzarote, Fuerteventuru a Tenerife. Aktuální zprávy najdete na této stránce.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.