TIP! Wizz Air - Španělsko - Andalusie - levné letenky Malaga z Vídně (zpáteční) také na léto od 876,- Kč

TIP! Wizz Air - Španělsko - Andalusie - levné letenky Malaga z Vídně (zpáteční) také na léto od 876,- Kč
Rezervace letenky

Rozhodli jste se první rok pro Španělsko, nebo se sem vracíte pravidelně? Máme pro vás nový tip! Pokořte Andalusii s leteckou společností Wizz Air! Maďarská letecká společnost je na této lince nejlevnější. Smartwings zdražila o tisíc korun spoj z Prahy, vyplatí se letět z Vídně. Letenky do Malagy stojí od 876,- Kč.

Wizz Air má na letošní sezónu za dobré ceny i na termíny okolo léta. Nejlevnější letenky Malaga z Vídně od Wizz Air vychází na konec května a červen. Doporučujeme ulovit si levnou letenku do Španělska na začátek léta.

Itinerář letu: Odlety letiště Vídeň Schwechat (VIE) - Rakousko a přílety na Malaga (AGP) Malaga airport - Andalusie - Španělsko. Doba letu tři a půl hodiny. Zpáteční let vede po stejný trase.

Zavazadla: 1 příruční 55 x 40 x 20cm do 10 kg zdarma bez doplatku.

Dopravce: Wizz Air

Nepřehlédněte: TOP 15 letenky do Španělska

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.