TIP! Wizz Air ✈ Skandinávie - Norsko - levné letenky Stavanger z Katovic ↔ od 811 Kč

TIP! Wizz Air ✈ Skandinávie - Norsko - levné letenky Stavanger z Katovic ↔ od 811 Kč
Rezervace letenky

Wizz Air se vrací na scénu na lince do norského Stavangeru z polských Katovic. I když Maďaři vypravují také lety z Krakova, lepší je si vybrat Katovice. Proč? Poloviční cena letenek do Norska, navíc jsou Katovice o něco blíže, než Krakov. Letenky do Stavangeru se momentálně prodávají od 811 Kč a to je bezva příležitost, jak ušetřit.

Dostupnost letenek

Na kdy rezervovat letenky do Stavangeru? Celkové cestovní období zahrnuje léto 2022 až 25. březen 2023. Nejméně stojí právě last minute termíny s letenkami do Norska na léto!

Popis trasy do Skandinávie

Lety do Norska společnosti Wizz Air vedou z letiště Katovice (KTW) Pyrzowice - Polsko. Přistává se na Stavanger (SVG) Sola airport. Na místě budeme za 2 hodiny.

Doprava zavazadel

1 příruční zavazadlo je bez doplatku. U Wizz Air je to do rozměrů 40x30x20 cm a do 10 kg.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.