TIP! Wizz Air - Skandinávie - Norsko - levné letenky Bergen z Krakova a Katovic (tam a zpět) od 1.511,- Kč

TIP! Wizz Air - Skandinávie - Norsko - levné letenky Bergen z Krakova a Katovic (tam a zpět) od 1.511,- Kč
Rezervace letenky

Typicky norské město? Doporučujeme navštívit rivala hlavní metropole Osla, malebné norské město Bergen. Velkou výhodu mají lidičky z Moravskoslezského kraje. Nejlevnější letenky do Bergenu totiž vedou z nedalekých polských letišt v Krakově a taky Katovicích. Tyto zpáteční levné lety startují na částce 1.511,- Kč.

Obousměrné nízkonákladové lety Bergen vypravuje lowcostová letecká společnost Wizz Air a řadí mezi její novější spoje tohoto maďarského přepravce. Jednoznačně výhodnější jsou letenky do Bergenu s odlety z Krakova. Jednak jsou dostupné při odletech již od pozítří 4. prosince 2021 a taky mají o 400,- Kč lepší cenu, než u odletů z Katovic. Navíc z Katovic se dá do Norska s Wizz Air letět až od konce března příštího roku.

Když vezmeme v potaz linku s odletem z Krakova, poletíme z letiště (KRK) John Paul II airport - Polsko a do cílové destinace  Bergen (BGO) Flesland airport - Norsko, doletíme s Wizz Air za dvě a půl hodiny.

Další přehled možností levných letů do Norska dokonale vystihuje tato stránka.

Dopravce: Ryanair

Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.