TIP! Wizz Air ✈ Saudská Arábie - levné letenky Dammam z Vídně ↔ od 1.870 Kč

TIP! Wizz Air ✈ Saudská Arábie - levné letenky Dammam z Vídně ↔ od 1.870 Kč
Rezervace letenky

Trendem moderního cestování se bezesporu stává i Saudská Arábie. Hromada luxusu, teplo, moře, pláže a velmi výhodné ceny. To je stručný výčet lákadel, proč se tam v zimě vydává i Čech. Již v červnu jsme vás informovali o novém Wizz Air tarifu s lowcost letenkami Dammam z Vídně. Za půl roku nám cena postupně klesla až o tisícovku!

Letenky do Saudské Arábie už za 1.870 Kč

Linka Vídeň - Dammam a zpět od Wizz Air byla nasazena v červnu a původně stála 2.818 Kč. Poté jsme o ní psali také v polovině října, kdy se tyto letenky do Saudké Arábie daly koupit za 2.376 Kč. Těsně před koncem roku tu máme další výraznou slevu a letenky do Dammam nás nemusí stát více než dva tisíce.

Kdy letět do Saudské Arábie?

Tuto parádní slevu letenek do Dammam z Vídně je u Wizz Air možné využít na hromadu termínů. Konkrétně to jsou volná místa na všechny měsíce od ledna až do listopadu 2023.

Informace k letu

Do Saudské Arábie se letí bez přestupu z letiště Vídeň (VIE) Vienna Intl Arpt Rakousko s příletem na Dammam (DMM) King Fahad Arpt. Let společnosti Wizz Air trvá pět a půl hodin.

Náš tip

Lowcosty společnosti Wizz Air nevedou jen do města Dammam, ale také z Vídně a Budapešti do Rijádu. Přehled letenek níže.

Akční letenky Saudská Arábie

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.