TIP! Wizz Air ✈ Saudská Arábie - akční letenky Jeddah z Vídně ↔ od 3.201 Kč

TIP! Wizz Air ✈ Saudská Arábie - akční letenky Jeddah z Vídně ↔ od 3.201 Kč
Rezervace letenky

Velké oblibě se teď těší u Čechů cesty do arabských států. Profláknuté spojené Arabské Emiráty zdaleka nejsou jedinou zemí, která stojí za návštěvu. Od letoška je hodně v kurzu také Saudská Arábie. Není se čemu divit. Po zavedení lowcost letů do Rijádu od Wizz Air nyní stejná letecká společnost spustila také prodej letenek do Jeddahu.

Kdy cestovat do Saudské Arábie?

Nové nízkonákladové spoje do Saudské Arábie jsou dostupné na termíny od prosince. Na tento měsíc je ale cena závratně vysoká. Reálně doporučujeme objednávat levné letenky do Jeddah s odletem z Vídně od začátku příštího roku s atraktivními cenami od 3.201 Kč až do srpna 2023. Podmínky platí jen při aktuální rezervaci letenky!

Jak se cestuje do Saudské Arábie?

Odlety jsou z Vídně - letiště Schwechat (VIE) vypravovány leteckou společností Wizz Air. Pak nás čeká přímý let Jeddah (JED) Jeddah airport - Saudská Arábie. Doba letu bez přestupu činí 5 hodin.

Doprava zavazadel

Všichni pasažéři mají nárok na jedno palubní zavazadlo zdarma do velikosti až 40 x 30 x 20 cm a hmotnosti do 10 kg.

Náš tip

Víte, že levné letenky do Saudské Arábie jsou nyní k dispozici přes 8 různých tarifů? Máme pro vás akční letenky do Dammam, Rijádu a taky Jeddahu. Odlétat se dokonce dá z Vídně, Budapešti a taky Prahy. Na tarifech se podílí aerolinky Wizz Air - ty se starají o 6 spojů. Pak je tu ještě řecká Aegean Air a turecká Pegasus Airlines.

Akční letenky Saudská Arábie

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.