TIP! 🇬🇷 Wizz Air - Řecko - levné letenky na Krétu z Krakova (zpáteční) na začátek léta 1.562,- Kč

TIP! 🇬🇷 Wizz Air - Řecko - levné letenky na Krétu z Krakova (zpáteční) na začátek léta 1.562,- Kč
Rezervace letenky

Jako vosy na bombón se vrháte na nejlevnější letenky na léto. Není se čemu divit, dva roky měli mnozí s cestováním utrum. Nyní je ale ta pravá chvíle řešit sezónu 2022. Kdo je z Ostravy a okolí, nechť se podívá na levné letenky na Krétu s odlety z Krakova. Momentálně se u termínů na začátek hlavní turistické sezóny dostaneme na 1.562,- Kč!

Jaký je rozdíl mezi těmi, co cestují za balík a těmi, co cestují za pár šlupek. Lidé co rádi ušetří například na takové letence do Řecka a to ještě v případě sezónních míst na léto, konají velmi rychle.

Dostupnost: Nejlevnější letenky Kréta z Krakova vychází hlavně na červen a potažmo i začátek léta. Přílety jsou do letoviska Heraklion, kam Wizz Air létá, narozdíl od Ryanair, která létá do Chania.

V ceně obousměrného letu je i doprava zdarma palubního zavazadla o počtu jednoho kusu.

Jste li z Prahy, Plzně, Českých Budějovic a dalších měst z Čech, odlétat z Krakova jsou pro vás blbost. V takovém případě koukněte přehled všech levných letenek na Krétu i s jinými verzemi odletu.

TIP: Přehled nejlevnější letenky Řecko sezóna 2022

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.