TIP! Wizz Air - Řecko - levné letenky Kréta Chania z Vídně na léto (zpáteční) od 1.245,- Kč

TIP! Wizz Air - Řecko - levné letenky Kréta Chania z Vídně na léto (zpáteční) od 1.245,- Kč
Rezervace letenky

Je tu nová nadílka levných letů na řecký ostrov Kréta pro sezónu 2022. Na konci minulého měsíce jsme tu měli zajímavé lety do Heraklionu z Vídně na jaro od Ryanairu. O měsíc později vám ukážeme možnosti letu do letoviska Chania od Wizz Air, které už jsou ale na léto. Začínáme na částce 1.245,- Kč za obousměr do Řecka.

Dostupnost: Zpáteční lowcost letenky Kréta z Vídně od Wizz Air lze objednávat na datumy od 15. června 2022. Projděte si kalendář letenek na Krétu od Wizz Air den po dni, rozdíl v  ceně letenky může být i několik tisíc. Nejméně nyní zaplatíme při letu na Krétu na konci letních prázdnin.

Jak létí maďarská Wizz Air na řecké ostrovy? Začíná se odletem z letiště Vídeň (VIE) Schwechat v Rakousku a letí se bez přestupu na letiště Chania (CHQ) Souda airport - Řecko. Doba letu kolem dvou a půl hodin. Kabinové zavazadlo mame jako vždycky bez doplatku! Zpátky se dopravíme logicky v opačném pořadí.

Dopravce: Wizz Air

Tip: Na Krétu máme momentálně celkem 6 tarifů. K dispozici také například Eurowings a odlety z Česka. Přehled na stránce letenky na Krétu.

Řecko je v kurzu! Nyní seženete například obousměrnou letenku do Soluni od 438,- Kč, na Kordu od 539,- Kč, do Athén od 638,- Kč, na Kos od 1.032,- Kč. Vše podstatné se dozvíte na stránce levné letenky Řecko.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.