TIP! Wizz Air ✈ Řecko - letenky na ostrov Mykonos z Katovic na letní prázdniny ↔ od 1.700 Kč

TIP! Wizz Air ✈ Řecko - letenky na ostrov Mykonos z Katovic na letní prázdniny ↔ od 1.700 Kč
Rezervace letenky

Cestujete rádi nízkonákladově a hlavně letadlem? Máme pro vás tip jak ušetřit na sezónních letenkách do Řecka. Ještě stále nemusí být pozdě! Maďarská letecká společnost Wizz Air teď sundala cenu letenek na ostrov Mykonos při odletu z polských Katovic. Letenky stojí od 1.700 Kč a jsou tam i termíny na prázdniny. Tohle bude na minuty.

Proč na minuty? Koupit si letenky na Mykonos z Katovic třeba na srpen, to je obvykle těsně před začátkem sezóny přemrštěná částka. Když ale nyní nahlédneme do kalendáře, vybrané Wizz Air zpáteční lowcosty od poloviny července a srpna se dají sehnat právě okolo sedmnáctiset korun, tak neváhejte.

Jak poletím na ostrov Mykonos? Je to s odletem z letiště Katovice Pyrzovice (KTW) a přímým letem na letiště Mykonos-Manto Mavrogenous. Návrat a doprava jednoho palubního zavazadla je už zahrnuta v částce.

Pozor! Tyhle levné letenky ubývají vskutku rychle. Čekat do druhého dne nebo i jen pár hodin vás může stát skvělé místo.

TIP: Na Mykonos létá  také Ryanair z Vídně a Easyjet z Berlína. Nabídky uvidíte na stránce akční lety na Mykonos.

TIP: Přehled TOP 10 letenky Řecko

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.