TIP! 🇬🇷 Wizz Air - Řecko - letenky na ostrov Korfu z Vídně ↔ od 1.212,- Kč

TIP! 🇬🇷 Wizz Air - Řecko - letenky na ostrov Korfu z Vídně ↔ od 1.212,- Kč
Rezervace letenky

Oáza relaxu? Řecký ostrov Korfu! Letět tam z Budapešti tak, jak nám to nabízí Ryanair, je asi jen pro opravdové nadšence, kteří chcou spojit trip v návštěvu více destinací. Pro nás ostatní tu je ale druhá nejlevnější nabídka na Korfu, která vede z Vídně. Po roce se na tuto pozici prodrala Wizz Air s tarifem letenky Kerkyra od 1.212,- Kč.

S Wizz Air se na Korfu podíváme od 30. května do 23. září 2022. Jestli chcete takový let do Řecka rezervovat až posléze, počítejte s tím, že letenky za tu nejnižší cenu už budou fuč. Proč to tak je? Lowcost aerolinky za nejnižší částku nabízí jen omezený počet míst. Je to logické. Kdo by chtěl dotovat celý tarif a být ještě prodělečný.

TIP: Nejlevnější letenky na Korfu z Vídně koupíte u Wizz Air na červen.

Alternativy: Minule jsme probrali také lowcost lety na Korfu s odlety z německého Norimberku. Nejlevněji si zaletíme na řecký ostrov z Budapešti a to už za 712,- Kč. Nabídky najdete na stránce akční lety na Korfu.

TIP: Chcete si projít všechny výhodné lety na jih Balkánského poloostrova. V tuto chvíli je to až 49 nabídek! Mrkněte na stránku levné letenky Řecko sezóna 2022.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.