TIP! 🇬🇷 Wizz Air - Řecko - letenky do Athén z Katovic ↔ 852,- Kč

TIP! 🇬🇷 Wizz Air - Řecko - letenky do Athén z Katovic ↔ 852,- Kč
Rezervace letenky

Z Moravskoslezského regionu to je jen kousek do polských Katovic. Letět z tohoto města otevírá cestovatelům z dané části Česka nové možnosti pro lety do největšího řeckého města a také zároveň hlavní metropoli země. Na dané letecké lince dokonce panuje velká konkurence. Nejlevnější letenky do Athén mají v tuto chvíli aerolinky Wizz Air.

Zaplatíme pouhých 852,- Kč a máme letenky Katovice - Athény a zpátky! Na kdy? Koukněte do letového kalendáře. Nejlevnější lety připadají na tento měsíc a malý příplatek je i za volná místa na červen. Doprava do Athén v průběhu letních prázdnin (srpen) výjde u Wizz Air na 1.740,- Kč a více.

Přílety jsou na letiště Atény (ATH) Eleftherios Venizelos airport - Řecko. Návrat a doprava jednoho palubní zavazadla je započtena v ceně levné letenky.

TIP: Chcete si prohlédnout až 5 verzí levných letů do Athén? Mrkněte zde.

TIP: Přehled TOP 10 levné letenky Řecko

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.