TIP! Wizz Air - Malta - levné letenky Luqa (zpáteční) 1.291,- kč

TIP! Wizz Air - Malta - levné letenky Luqa (zpáteční) 1.291,- kč

Následující období strávené o stupínek tepleji? Středozemní moře a ostrovní Malta, tam se vyplatí cestovat na podzim a nebo i v zimě. Stranou turismu a v teplém kraji, to všechno umožňují levné letenky na Maltu od Wizz Air, která se o zákazníky přetahuje s Ryanairem a nabízí lowcost letenky na airport Luqa již od 1.291,- kč.

Dostupnost: Trochu vystřízlivíme po nahlédnutí do letového kalendáře. Kombinace k dosažení nejlevnějších letenek Malta - Luqa je sporadická - týká se listopadových, prosincových a lednových termínů. Letí se z letiště Pyrzowice - Katovice s příletem na letiště Luqa airport. Info o batožinách jsou uvedeny v náhledu rezervace. Zpáteční letenka je zahrnuta v ceně.

Tip: Po reportáži jak ukořistit levné letenky do Sicílie se dneska jedná o druhou příležitost jak komfortně vycestovat letecky na překrásny ostrov s magickou atmosférou. No a dostat se k místu odletu? To už je hračka! Chcete ještě předtím porovnat poslední konkurenční nízkonákladové lety Malta od Wiz Air a Ryanair? Mrkněte tu.

Rezervace letenky:

  Malta - Středozemní moře (zpáteční) od 1.291,- kč termíny

Další užitečné odkazy:

  Kompenzace za zpožděný a zrušený let Odškodnění až 600 eur
  Dovolená vč. ubytování se slevou až 50% Aktuální nabídka
  Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to

Nejvíce vás zajímá:

  Letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky přehledně
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
 

 

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety