TIP! Wizz Air - Kypr - levné letenky Larnaka z Vídně (tam a zpět) od 695,- Kč

TIP! Wizz Air - Kypr - levné letenky Larnaka z Vídně (tam a zpět) od 695,- Kč
Rezervace letenky

Cestovatelská pecka na jaro a léto pro náročnější turisty? Doporučujeme cestu na Afroditin ostrov letecky od 700,- korun! Je tady aktuální pozvánka na Kypr - třetí největší ostrov ve Středomoří na palubě Wizz Air. Maďarská aerolinka teď má levné letenky Larnaka s odletem z Vídně od 695,- Kč, což je nyní nejlevnější letenka na Kypr.

Kdy vyrazit do Larnaky na jihovýchodním pobřeží Kypru? Nejlevnější letenky vychází na duben a květen.

Na lince Vídeň - Larnaka a zpět panuje velká konkurence, jelikož tam létá i Ryanair. Nyní od 811,- Kč. Kalendář najdete výše.

Tip: Aktuální přehled akční letenky na Kypr sezóna 2022. Paphos z Bratislavy teď stojí od 644,- Kč.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.