TIP! Wizz Air ✈ Kypr - akční letenky Larnaka z Vídně ↔ od 1.369 Kč

TIP! Wizz Air ✈ Kypr - akční letenky Larnaka z Vídně ↔ od 1.369 Kč
Rezervace letenky

Třetí největší ostrov ve Středozemním moři je pro dovolenou jako stvořený. Krásné pohoří, moře, pláže, spousta historie a vynikající kuchyně. Je tu srpnová pozvánka na Kypr od maďarských aerolinek Wizz Air. Dopravce láká na atraktivní letenky do přístavního města Larnaka. Nejvíce se vyplatí letět z Vídně, odkud to vychází od 1.369 Kč.

Kdy letět na Kypr?

Letenky Larnaka s odlety z Vídně jsou u Wizz Air dostupné v rozmezí cesty od 13. srpna 2022 do 8. července 2023. Nejlevnější letenku na Kypr ulovíme na přelom září  a října, říjen a listopad letošního roku.

Jak se letí na Kypr?

Na Kypr se letí 3 hodiny. Odlétá se z vídeňského letiště Schwechat (VIE). Přímý let bez přestupování vede na Larnaca (LCA) airport. V ceně je i zpáteční letenka. Dopravce je Wizz Air.

Doprava zavadel

U Wizz Air počítejte s jedním palubním zavazadlem grátis.

Další varianty letu do Larnaky?

Ano, do Larnaky nyní vede až 7 lowcost letů. Létají tam Wizz Air, Ryanair, Eurowings a SmartWings. Odlety z Vídně, Katovic, Krakova a Prahy. Přehled najdete na konci článku.

Akční letenky Larnaka (Larnaca)

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.