TIP! Wizz Air ✈ Kanáry - akční letenky na Tenerife z Vídně ↔ od 2.321 Kč

TIP! Wizz Air ✈ Kanáry - akční letenky na Tenerife z Vídně ↔ od 2.321 Kč
Rezervace letenky

Máte zálusk cestovat na Kanáry? Poradíme vám, jak vyzrát na levné letenky! Jedním z nejčastěji navštěvovaných ostrovů je Tenerife, kam teď často směřují vaše cesty. Nabídka se neustále točí. Který let je momentálně ten nejdostupnější? Je to lowcost linka letecké společnosti Wizz Air z Vídně do Santa Cruz de Tenerife již od 2.321 Kč.

Kdy letět nejlevněji na Tenerife?

Jak to funguje? U lowcost letenek od Wizz Air platí pravidlo. Každý den odlišná cena letu. Je těžké se v tom zorientovat? Nikoliv! Zpáteční letenky na Tenerife od 2.321 Kč vybírejte přes kalendář volných míst. Aktuálně vychází nejlépe cestovat na přelomu listopadu a prosince. K dispozici jsou termíny až do 7. září 2023.

Jak probíhá let na Kanáry na palubě Wizz Air?

Odlety z Vídně už snad znají všichni. Jde o rakouské letiště v hlavní městě s označením VIE. Přímý let vede na letiště Tenerife (TFS) Reina Sofia airport - Španělsko - Kanárské ostrovy. a trvá pět a půl hodin. Tak samo poletíme i zpátky.

Wizz Air a doprava zavazadel

Nízkonákladový tarif na Kanárské ostrovy u Wizz Air neznamená nutnost připlácet za všechno další. Sbalíte se do zavazadla 40x30x20 cm? Pak máte všechno bez doplatku. Je to například malý batoh.

Náš tip

Podívat se na Tenerife můžeme také se španělskými aerolinkami Vueling Airlines a taky Ryanair. Celkem jsou tu 4 možnosti levných letů. Kromě Vídně se dá letět na Tenerife i z Prahy a Katovic.

Akční letenky Tenerife

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.