TIP! Wizz Air ✈ Itálie - Sicílie - levné letenky Catania z Katovic, Krakova, Vídně a Prahy na prázdniny ↔ od 1.192 Kč

TIP! Wizz Air ✈ Itálie - Sicílie - levné letenky Catania z Katovic, Krakova, Vídně a Prahy na prázdniny ↔ od 1.192 Kč

Vypravte se v létě do Sicílie s aerolinkami Wizz Air. Evropská nízkonákladová dvojka má nad konkurencí převahu na linkách do oblíbené Katánie. Aerolinky nám nabízí odlety z Katovic, Vídně, Krakova a taky Prahy. Zpáteční letenky do Catania se prodávají od 1.192 Korun. Ještě i teď najdeme příznivé ceny na hlavní turistickou sezónu.

Přehled Wizz Air tarifů do Catania

1. Wizz Air - Catania z Katovic od 1.152 Korun - cestovní období 30. červen 2022 až 27. říjen 2022 - doporučujeme rezervaci na červenec, nebo srpen.

2. Wizz Air - Catania z Vídně od 1.205 Korun - cestovní období 1. červenec 2022 až 24. březen 2023 - doporučujeme rezervaci červenec až říjen.

3. Wizz Air - Catania z Krakova od 1.318 Korun - cestovní období 4. srpen 2022 až 23. březen 2023 - doporučujeme rezervaci na říjen

4. Wizz Air - Catania z Prahy od 1.488 Korun - cestovní období 29. červen 2022 až 24. březen 2023 - doporučujeme rezervaci v termínu od srpna.

Informace k letům na ostrov Sicílie

Uvedené přímé obousměrné lety společnosti Wizz Air vedou z jednotlivých letišť k přistání na Catania (CTA) Fontanarossa airport. Let na Sicílie trvá dvě a půl hodiny.

Přeprava zavazadel

Cestujete s aerolinkami Wizz Air poprvé? Zde jsou informace k přepravě tašek a kufrů. Jedno příruční zavazadlo je zdarma. Jeho rozměry a hmotnost musí být 40 x 30 x 20 cm a maximálně do 10 kg.

Akční letenky Catania

 

TOP 15 nejlevnější letenky do Itálie

Aktuální přehled na sezónu 2022 a 2023

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.