TIP! 🇮🇹 Wizz Air - Itálie - Lombardie - levné letenky Milán z Prahy (zpáteční) také na letní prázdniny 897,- Kč

TIP! Wizz Air - Itálie - levné letenky Milán z Prahy (zpáteční) 897,- Kč
Rezervace letenky

Když se řekne stylové italské město módy, devět z deseti cestovatelů bude přesně vědět, že jde o bohaté město Milán. Dnes bychom vám ukázali levnou obousměrnou letenku do Milána s odletem z Prahy. Skočte si do Lombardie na nákupy, nebo jen tak na kafíčko. Cena letu tam i zpět od 897,- Kč vč. popl. tomu jde značně naproti.

Naplánujte si let do Itálie podle kalendáře, kde vidíte i konkrétní ceny. Vyplatí se to! Je totiž výrazný rozdíl, kdy do Milána z Prahy poletíte. Zaměřte svoji pozornost na volná místa na květen, červen a červenec a dostanete se okolo 9 stovek. Hodně zajímavé jsou právě lety v prvním prázdninovém měsíci.

Odkud poletím a kam? Odlet je z Praha airport (PRG) - Česko a přílet Milán (MXP) Malpensa airport - Itálie. V letadle strávíme na palubě aerolinek Wizz Air jenom 1 hodinu a 25 minut.

Zavazadla: 1 sebou na palubě zdarma (55 x 40 x 20cm do 10 kg) - nepodléhá odbavení.

Dopravce: Wizz Air

Tip: Na Apeninský poloostrov a přilehlé ostrovy se dostaneme letecky mnoha způsoby a směry. Například Catania, Pescara, Bergamo, Benátky, Neapol, Pisa, Boloňa, Palermo, Treviso, Řím, Bari, Ancona a mraky dalších. Odkazy na ty nejlepší najdete na stránce TOP 10 nejlevnější letenky do Itálie.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.