TIP! Wizz Air ✈ Itálie - Lombardie - levné letenky Milán z Prahy na letní prázdniny ↔ 1.119 Kč

TIP! Wizz Air ✈ Itálie - levné letenky Milán z Prahy na letní prázdniny ↔ 1.119 Kč
Rezervace letenky

Milán, druhé největší město Itálie, je světovým centrem módy a designu, domovem několika předních módních domů a velkých průmyslových společností.Město plné historických a kulturních pokladů, jako je impozantní gotická katedrála Duomo a slavná opera La Scala, je také známé jako místo, kde je uložen da Vinciho obraz poslední večeře.

Zpáteční letenky do Milána z Prahy na léto jen za 1.119 Kč!

Letní prázdniny už sice začínají za pár dnů, to ale neznamená, že sezónní letenka do Milána z Prahy nejde splašit za pár korun. Je tomu přesně naopak! Kdo nyní zareaguje, má šanci koupit letenky Praha - Milán a zpět na červenec a srpen za pouhých 1.119 Kč. Tohle by byl hřích si nechat utéct! Za akci vděčíme maďarské lowcost královně Wizz Air.

Dopravce: Wizz Air

Cestovní období: 22. červen 2023 až 7. duben 2024

Nejlevnější letenky: na letní prázdniny při aktuální rezervaci

Odlet: Praha (PRG) Václav Havel Arpt Česká republika

Přílet: Milán (MXP) Malpensa Arpt Itálie

Zavazadla: 1 palubní zavazadlo zdarma

Jak se po příletu dostat z letiště Milán Malpensa do města?

1. Autobus: Existuje několik autobusových linek, které nabízejí přepravu z letiště do různých částí Milána. Nejlevnější možností je autobusová linka Malpensa Shuttle, která je provozována společností Autostradale. Cena se pohybuje kolem 8-10 EUR a doba jízdy je zhruba 50-60 minut.

2. Vlak: Mezinárodní vlakové spoje spojují letiště Milán Malpensa s centrálními nádražími v Miláně. Nejlevnější možností je regionální vlak, který je cenově dostupný a nabízí časté spoje. Cena se pohybuje kolem 13-15 EUR a doba jízdy je zhruba 40-50 minut.

3. Soukromý přepravce: Existuje také možnost využít soukromého přepravce, který vás přepraví z letiště přímo do vašeho ubytování. Ceny se liší v závislosti na vzdálenosti a typu vozidla, ale obvykle se pohybují od 50 EUR výše.

Co dělat v Miláně?

1. Katedrála Náš Páně v Miláně (Duomo di Milano): Navštivte tuto impozantní gotickou katedrálu, která je jedním z nejznámějších symbolů města.

2. Galerie Vittorio Emanuele II: Projděte se touto luxusní pasáží, která nabízí širokou škálu obchodů, kaváren a restaurací. Je to skvělé místo na nákupy a posezení.

3. La Scala: Navštivte slavnou operní budovu La Scala a prohlédněte si její interiér. Je to jedno z nejprestižnějších operních divadel na světě.

4. Sforza Castle: Obdivujte impozantní hrad Sforza, který sloužil jako pevnost a sídlo moci. Dnes v něm najdete několik muzeí a uměleckých sbírek.

5. Santa Maria delle Grazie: Podívejte se na slavný freskový obraz "Poslední večeře" od Leonarda da Vinciho, který se nachází v klášterním komplexu Santa Maria delle Grazie.

6. Brera Art Gallery: Prohlédněte si bohatou sbírku italského umění v této renomované galerii. Zahrnuje díla od umělců jako Caravaggio, Raffaelo a Tintoretto.

7. Navigli District: Projděte se podél kanálů v Navigli, které jsou obklopeny útulnými kavárnami, restauracemi a butiky. Je to živá a atmosférická část města.

8. Pinacoteca di Brera: Objevte umělecké poklady v tomto významném muzeu, které zahrnuje díla italských mistrů a evropských umělců.

9. Fashion District: Prohlédněte si slavné módní butiky a butiky v módní čtvrti města, kde se nacházejí světově proslulé značky a designéři.

10. San Siro Stadium: Navštivte slavný stadion San Siro, domovský stadion AC Milán a Inter Milán, a prohlédněte si fotbalové zázemí.

11. Leonardo da Vinci National Museum of Science and Technology: Prozkoumejte tento fascinující muzeum věnované vědě, technologii a vynálezům. Najdete zde modely Leonardových vynálezů a interaktivní expozice.

12. Quadrilatero d'Oro: Procházejte se touto luxusní čtvrtí, která je domovem prestižních obchodů, butiků a šperkařů. Je to ráj pro milovníky módy a designu.

13. Bosco Verticale: Obdivujte neobvyklou architekturu vertikálních lesů, které jsou symbolem moderního Milána. Tyto výškové budovy jsou obklopeny zelení a přispívají k ekologickému rozvoji města.

14. Porta Nuova District: Objevte moderní čtvrť Porta Nuova, která je plná moderních mrakodrapů, obchodů a restaurací. Je to jedno z nejvýznamnějších oblastí města.

15. Cimitero Monumentale: Navštivte tento nádherný hřbitov, který je plný uměleckých náhrobků, soch a památníků. Je to fascinující místo s bohatou historií.

Všechny akční letenky do Milána

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.