TIP! Wizz Air ✈ Itálie - levné letenky Řím z Vídně a Prahy na léto ↔ od 1.025 Kč

TIP! Wizz Air ✈ Itálie - levné letenky Řím z Vídně a Prahy na létní prázdniny ↔ od 1.025 Kč
Rezervace letenky

Wizz Air nenechává nikoho na pochybách, že patří mezi aerolinky s nejlevnějšími lety! Například zpáteční letenky z Vídně a Prahy do Říma se teď u maďarského dopravce prodávají za cenu od tisícovky i na hlavní sezónu! Takže pokud se chystáte zažít kouzlo tohoto úžasného města ještě v letošním roce se záluskem na letní trip, máte zelenou!

Kdy letět s Wizz Air do Říma z Vídně a Prahy?

- Wizz Air - Itálie - Řím z Vídně od 1.025 Kč - období duben 2023 až duben 2024

- Wizz Air - Itálie - Řím z Prahy od 1.622 Kč - období duben 2023 až duben 2024

Náš tip

Pro rezervaci nejlevnější letenky do Říma z Vídně a Prahy se doporučujeme zaměřit na červen a červenec. Tyto lety do Itálie teď u Wizz Air vychází nejlépe.

Jak se dostanu z letiště (FCO) do centra?

Vlak - z letiště Leonardo da Vinci (FCO) můžete jet vlakem Leonardo Express, který vás dopraví přímo do hlavního nádraží Termini v centru města. Jízdenky stojí 14 eur a vlaky jezdí každých 15-30 minut v závislosti na denní době.

Autobus - další možností je jet autobusem. Nejznámější a nejčastěji využívanou linkou je autobus TAM (Terravision Airport Bus), který vás dopraví rovněž na nádraží Termini. Jízdné stojí kolem 6-8 eur a autobusy odjíždějí každých 20-30 minut.

Taxi - pokud preferujete pohodlí a rychlost, můžete si pronajmout taxi. Cena se pohybuje mezi 40-50 eury a do centra byste se měli dostat během 30-45 minut v závislosti na dopravě.

Pronájem auta - poslední možností je samozřejmě pronajmout si auto. To vám umožní být omezeni ve svých cestách a můžete si Řím prohlédnout po svém. Avšak pokud nemáte zkušenosti s řízením v italském městském provozu, může to být poněkud stresující. Cena za pronájem auta se pohybuje okolo 30-40 eur na den.

Co dělat v Římě?

Navštivte Vatikán - tato malá země ve městě nabízí jedny z největších uměleckých pokladů na světě. Obdivujte Michelangelovu Sixtinskou kapli, Bramanteho Kortile del Belvedere nebo Raffaelovu Stanza della Segnatura.

Prohlédněte si Koloseum - symbol Říma, Koloseum je jednou z nejnavštěvovanějších památek v Itálii. Historie tohoto amfiteátru je fascinující a jeho rozměry zcela pohlcují vaši představivost.

Projděte si římské fórum - Římské fórum bylo kdysi srdcem Římské říše a je plné fascinující historie a umění. Zůstaly zde dochovány pozůstatky mnoha staveb, včetně chrámů, bazilik a triumfálních oblouků.

Ochutnejte skvělou italskou kuchyni - Itálie je známá pro svou lahodnou kuchyni a Řím není výjimkou. Ochutnejte výborné pizzy, těstoviny a gelato a nezapomeňte ochutnat také skvělé italské víno.

Procházejte si uličky města - Řím má mnoho nádherných uliček a náměstí, kde si můžete užít atmosféru města a objevovat méně známé, ale stejně krásné památky.

Akční letenky do Říma

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.