TIP! 🇮🇹 Wizz Air - Itálie - levné letenky Řím z Vídně, Katovic a Prahy (zpáteční) od 613,- Kč

TIP! Wizz Air - Itálie - levné letenky Řím z Vídně, Katovic a Prahy (zpáteční) od 613,- Kč
Rezervace letenky

Wizz Air nabízí hodně slušně spoje do Říma z Vídně, Katovic a Prahy, každý si tady najde to správné místo k odletu. Nejlevnější letenky Řím nejen od Wizz Air, ale i mezi ostatními vůbec je Vídeň - Řím a zpět, který může být náš už za 613,- Kč. Špatně nevychází ani odlety z Katovic, ty startují na 812,- Kč. U Prahy se dostaneme na 946,- Kč.

U všech letů nízkonákladového dopravce Wizz Air se nejvíce vyplatí objednávat letenky do Říma na jaro, ideálně přelom května a června. To je období, jako pro výlet stvořené.

Lowcosty mají v ceně i návrat a přepravu jednoho příručního zavazadla.

Chcete si porovnat spoje Wizz Air s konkurencí? Není nic snažšího. Hoďte oko na stránku přehled levných letenek do Říma.

Tip: Nejžádanější letenky do Itálie na rok 2022

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.