TIP! 🇮🇹 Wizz Air - Itálie - levné letenky Neapol z Prahy (zpáteční) 888,- Kč

TIP! Wizz Air - Itálie - levné letenky Neapol z Prahy (zpáteční) 888,- Kč
Rezervace letenky

Je tady aktualizace cen letenek do italské Neapole. Nejvíce vás v tomto případě zajímají odlety z Prahy. Na začátku dubna a v březnu vévodila nabídkám letů Praha - Neapol a zpět irská aerolinka Ryanair. Teď jsi ovšem předběhla její největší konkurence, dopravce Wizz Air. Aktuální letenky Neapol z našeho hlavního města stojí od 888,- Kč!

Klik na modrý odkaz a jste v kalendáři u výběru termínů. Chcete se dostat u obousměrného letu pod devětset korun? Doporučujeme rezervovat levné letenky do Neapole z Prahy od Wizz Air na přelom května a června!

Přímý let Praha letiště Vávlava Havla - Ruzyně (PRG) na Neapol (NAP) Capodichino airport - Itálie trvá bez pěti minut dvě hodiny. Návrat se koná po stejné trase (je už započten).

Neberete sebou půl domácnosti? Pak vám stačí příruční zavazadlo, za které se už nepřiplácí.

Rychlý přehled všech tarifů do Neapole

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.