TIP! Wizz Air - Itálie - levné letenky Milán z Krakova (tam a zpět) od 529,- Kč

TIP! Wizz Air - Itálie - levné letenky Milán z Krakova (tam a zpět) od 529,- Kč
Rezervace letenky

Přinášíme další z mnoha možností letů do italského Milána. Jste li z Ostravy a okolí vyplatí se vám letět více než z Prahy nebo Vídně, odlet z Krakova. Do polského města to je po dálnici kousek a stojí za to započít svůj let právě tady. Proč? Obousměrné letenky do Milána z Krakova v režii dopravce Wizz Air koupíme už za 529,- Kč!

Termíny v kalendáři Wizz Air nahrávají letům do Itálie od jara 2022. Vybrat si místo na lince Krakov - Milán a zpět je možné na let od 9. března. Příznivá cena je na hromadu datumů i včetně léta.

Wizz Air zahajuje tento nízkonákladový trip na letišti Krakov (KRK) John Paul II International - Polsko a končí na letišti Milán (MXP) Malpensa airport - Itálie. Doba letu je 1 hodina a 50 minut.

Zavazadla: U této nízkonákladové letenky je v ceně jedno příruční zavazadlo.

Dopravce: Wizz Air

Tip: Další výhodné lety na Apeninský poloostrov? Například Pesacar z Prahy od 629,- Kč, Bergamo od 784,- Kč, Neapol od 785,- Kč a mnho dalších. Aktuální přehled uvidíte TOP 15 nejlevnější letenky Itálie na sezónu 2022.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.