TIP! Wizz Air ✈ Itálie - levné letenky do Říma z Vídně ↔ od 956 Kč

TIP! Wizz Air ✈ Itálie - levné letenky do Říma z Vídně ↔ od 956 Kč
Rezervace letenky

Antická díla, chrámy, památky, bohaté kulturní vyžití, zajímavá místa a nepopsatelná atmosféra, která vás pohltí na každém rohu. Tohle a mnoho dalšího dělá z Říma nejnavštěvovanější město Itálie. My jsme pro vás vybrali tip na aktuálně nejlevnější letenky do Říma s cenou do tisícovky za zpáteční cestu. Stačí letět z dobře dostupné Vídně.

S Wizz Air do Říma už za 956 Kč!

Pro snadnější orientaci v cenách obousměrné Wizz Air letenky do Říma s odletem z Vídně uvádíme rozpis nejnižších kombinací termínů na jednotlivé měsíce. Cestovní období je na dobu mezi 2. březnem až 23. prosincem 2023.

- březen - Wizz Air - Itálie - Řím z Vídně od 956 Kč

- duben - Wizz Air - Itálie - Řím z Vídně od 956 Kč

- květen - Wizz Air - Itálie - Řím z Vídně od 956 Kč

- červen - Wizz Air - Itálie - Řím z Vídně od 956 Kč

- červenec - Wizz Air - Itálie - Řím z Vídně od 3.082 Kč

- srpen - Wizz Air - Itálie - Řím z Vídně od 4.499 Kč

- září - Wizz Air - Itálie - Řím z Vídně od 2.728 Kč

- říjen - Wizz Air - Itálie - Řím z Vídně od 2.138 Kč

Náš tip

Do tisíce Korun koupíme letenky Vídeň - Řím a zpět na volná místa od března až do června. Za takové peníze se tolik termínů objeví vždy jen párkrát za rok. Kdo to propásne, může si pak dost připlatit. Pro úplnost přikládáme i další verze levných letenek do Říma. Tarify jsou platné v čase zveřejnění. Další tipy na levné letenky do Itálie najdete zde.

Akční letenky do Říma

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.