TIP! Wizz Air ✈ Itálie - levné letenky Benátky z Prahy ↔ od 1.154 Kč

TIP! Wizz Air ✈ Itálie - levné letenky Benátky z Prahy ↔ od 1.154 Kč
Rezervace letenky

Kulturními a historickými památkami italských Benátek je město skutečně napěchované. Patříte mezi cestovatele, kteří si toto místo ještě stále ve své sbírce návštěv nechali utéct? Napravit to můžete teď. Ryanair je o pár set Korun levnější, naproti tomu Wizz Air jako jediná teď létá do Benátek i z Prahy. Cena klesla na hranici 1.154 Kč.

Kdy do Benátek z Česka za jedenáct stovek?

- letenky Benátky z Prahy na prosinec: od 1.560 Korun

- letenky Benátky z Prahy na leden: od 1.154 Korun

- letenky Benátky z Prahy na únor: od 1.345 Korun

- letenky Benátky z Prahy na březen: od 1.269 Korun

- letenky Benátky z Prahy na duben: od 1.529 Korun

- letenky Benátky z Prahy na květen, červen, červenec, srpen: od 2.297 Kč

S Wizz Air se cestuje z Prahy bez přestupování

Komu vyhovují levné lety z Prahy, které v posledních měsících šly cenou o něco nahoru, nechť pouvažuje nad tímto leteckým spojem do Itálie. Moomentálně se řadí mezi nejlevnější v kategorii odlety z České republiky.

Náš tip

Wizz Air si získá všechny kdo budou vyrážet z naší metropole. Pro někoho je ale výhodnější letět z Norimberku nebo Vídně. Takové letenky do Benátek nabízí ve svém sortimentu Ryanair. Startují na ceně 958 Kč za obousměrný spoj.

Akční letenky Benátky

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6290 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.