TIP! 🇮🇹 Wizz Air - Itálie - levné letenky Bari z Prahy (tam i zpět) od 923,- Kč

TIP! Wizz Air - Itálie - levné letenky Bari z Prahy (tam i zpět) od 923,- Kč
Rezervace letenky

Vydat se do Itálie autem už dávno postrádá smysl! A to platí i pro ty, kteří chcou letět z Česka. Námořní město Bari splňuje parametry pro letošní dovolenku po mnoha stránkách. K tomu si připočítejte aktuální podmínky pro lety a není co řešit. Proč? Wizz Air létá na trase Praha - Bari a zpět od 923,- Kč a na paty ji šlape i Ryanair.

Kdy vyrazit? Ideální je přelom dubna a května, ale jiným termínům se meze nekladou. Podrobný přehled v aktuálních cenách vám zajistí kalendář letů. Wizz Air dokonce nabízí volnou kapacitu do Bari až do 26. února 2023

Ryanair létá do Apulie z České republiky v danou chvíli od 944,- Kč. Doporučujeme červen, například let Praha - Bari a zpět v datu 6. - 13. 6. 2022. Zpáteční letenka + příruční zavazadlo jsou v ceně lowcostu.

TIP:  Přehled nejžádanějších letenek do Itálie

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.