TIP! Wizz Air ✈ Itálie - Kampánie - sezónní letenky do Neapole z Prahy na léto ↔ od 1.090 Kč

TIP! Wizz Air ✈ Itálie - Kampánie - sezónní letenky do Neapole z Prahy na léto ↔ od 1.090 Kč

Jižní Itálie je častým cílem mnoha turistů, kteří chtějí zažít rozmanitou dovolenou. Fotogenické pláže, dechberoucí výhledy z útesu, velmi chutné jídlo, zábava na každém rohu, spousta památek a nebo taky klidné vesničky. Je tady aktuální pozvánka do Neapole. Wizz Air nám ukazuje, že ještě stále není pozdě na výhodný let v hlavní sezóně.

Dostupnost

Nynější datum v polovině ledna už nabízí odlety v hlavní turistické sezóně na poslední chvíli, tzv. last minute. U letenek to ovšem většinou znamená rapidní zdražení letenek. Najdou se i výjimky, jako dnešní lowcost letenka Praha - Neapol a zpět od 1.090 Kč. Při dnešním prohledání kalendáře vidíme atraktivní ceny okolo této částky na červen a kupodivu ani letenky Neapol na prázdniny nevycházejí cenově vůbec špatně. Například přelom července a srpna vychází od 1.309 Kč!

Popis letu

Lowcost spoj do italské Kampánie startuje z Prahy - letiště Václava Havla (PRG) a vede k přistání na letišti Neapol (NAP) Capodichino airport - Itálie. Přímý let trvá necelé dvě hodiny. Do ceny je započten i návrat do Prahy.

Dopravce

Tento tip odkazuje na pravidelnou nízkonákladovou leteckou linku maďarské letecké společnosti Wizz Air.

TIP

Pakliže toužíte letět přes léto do itálie a neplatit při tom balík peněz, máte jednu z posledních šancí tak učinit.

Akční letenky Neapol

 

Přehled letenek do Itálie

Tady se dopravci opravdu činí. Itálie je zemí, kam vede vůbec nejvíc výhodných spojů od všech aerolinek. Hlavní jsou tedy Wizz Air, Ryanair a EasyJet. TOP 15 nejlevnějších nabídek najdete zde.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6530 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.