TIP! Wizz Air - Itálie - Apulie - levné letenky Bari z Vídně, Katovic, Krakova a Prahy tam a zpět) od 689,- Kč

TIP! Wizz Air - Itálie - Apulie - levné letenky Bari z Vídně, Katovic, Krakova a Prahy tam a zpět) od 689,- Kč
Rezervace letenky

Letecká společnost Wizz Air má slušnou nabídku letenek do italské Apulie. Vybrat si hned od této maďarské aerolinky můžeme hned ze čtyř obousměrných nízkonákladových letů do Bari s odlety z Vídně, Krakova, Katovic a taky Prahy. Zpáteční lety do Itálie - Bari u ní začínají na 689,- Kč i s poplatky. Wizz Air je sázka na jistotu.

Kolik stojí jednotlivé verze lowcost letů do Bari? Z Vídně je to u Wizz Air od 689,- Kč, Katovic a Krakova od 703,- Kč a Prahy od 1.120,- Kč.

Jen námatkou, jak je na tom na lince do Bari konkurence? Existuje pouze jediná a tím je Ryanair, která létá do italského Bari z Vídně od 552,- Kč a Prahy od 920,- Kč za zpáteční směr.

Dopravce: Wizz Air

Přehled všech tarifů uvidíte na stránce levné letenky do Bari.

Tip: TOP 10 nejlevnějších letenek do Itálie.

Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.